Teebutiik.ee on teede ja kohvidega tegelev ettevõte, mille eesmärgiks tuua Eesti turule uusi ja põnevaid maitseid.
Meie missiooniks on pakkuda mitmekülgsemat ja huvitavamat teede ja kohvi valikut, mis oleks huvitav nii nautlejatele ja ka gurmaanidele.  Klientide soove arvestades ja sortimendi laiendamiseks tarnime ekslusiivseid teesid Euroopast ja teeme koostööd teiste Eesti ettevõtetega. Tänu sellele suudame klientidele  pakkuda omapärasemat ja laiemat teede ning kohvide valikut!

Teede kvaliteedi määrab tee enda  ja lisandite naturaalsus ning värskus. Teede valikusse oleme ka lisanud teesid, mis on orgaanilise märgisega kui ka teesid, mis on võitnud ülemaailma erinevaid teeauhindu. Nendega on võimalik tutvuda lähemalt siin.

Meie valikus olev kohv on alati värske röstiga ning oleme valinud parimad arabica kohvisortidest kohvioad, millel on suurepärased maitse- ja aroomi buketid. Maitsekohvi sõpradele on meil väga lai valik erinevaid maitseid ning lisaks pakume ka eri päritolumaade kohvisorte.

Müürivahe kohvipood on tegutsenud Tallinna vanalinnas juba aastast 1992! Pika tegutsemisaja eelduseks on olnud alati parima kvaliteediga kohvide ja teede pakkumine. Saame uhkusega öelda, et teebutiik.ee tootevalik toetub Müürivahe kohvipoe pikaajalisele kogemusele ning areneb ka jätkuvalt edasi.  

Ka tee- ja kohvigurmaanid leiavad alati meie valikust midagi uut ja huvitavat!

 

Iti Miina U

Suurepärane õhkkond ja suurepärane kohv. Neil on ka suur valik puruteesid. Päevakohv on taeva kingitus 🙂

Kaarel R

Kõige tervitatavam personal ja kõige soojem kohv ning taskukohased hinnad!

Eeva T

Suurepärased hinnad ja suurepärased veganide võimalused taskukohase hinnaga!

Merilin R

Suur valik huvitavaid ning  maitsvaid puruteesid.